Start » Galeria Realizacji » Obiekty użyteczności publicznej
 • Dolnośląski Inkubator Art-Przedsiębiorczości w Bielawie - etap II
  Dolnośląski Inkubator Art-Przedsiębiorczości w Bielawie znajduje się w zaadaptowanym na ten cel poprzemysłowym budynku, należącym dawniej do Zakładów Przemysłu Bawełnianego „Bielbaw” S.A. Obecnie pełni funkcję nowoczesnego centrum promującego lokalnych twórców i wspierającego młodych przedsiębiorców.
  Zobacz realizacje
 • Budynek Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego we Wrocławiu
  Budynek mieszczący obecnie siedzibę Centrum Sztuki „Impart” oraz Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego wzniesiony został w 1873 roku jako Établissement browarnika Paula Scholza. W 1900 roku budynek przekształcony został na siedzibę związków zawodowych (Gewerkschaftshaus), następnie, w roku 1922, zgodnie z projektem Fedora Bernerta budynek rozbudowano w kierunku północnym.
  Zobacz realizacje
 • Hala Targowa we Wrocławiu
  Hala Targowa przy ulicy Piaskowej we Wrocławiu zbudowana została w latach 1906 – 1908 według projektu Richarda Plüddemanna i Heinricha Küstera. Wnętrze o układzie bazylikowym przekryte jest dachem wspartym na żelbetowych wiązarach parabolicznych.
  Zobacz realizacje
 • Hydropolis we Wrocławiu
  Centrum Edukacji Ekologicznej znajduje się w podziemnym, zabytkowym, oczyszczonym zbiorniku czystej wody usytuowanym na terenie MPWiK we Wrocławiu.
  Zobacz realizacje
1 2 3